İzmir Valiliği
İzmir Valiliği
Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü
İzmir Valiliği
İzmir Valiliği

Cumaovası (Menderes) İlçesi, Çakaltepe Mahallesi ve Gölova Mahallesi, Gölova Tepe Mevkii'nde Yılbatu Elektrik Üretim A.Ş. ÇED Duyurusu

08 Haziran 2020

İlimiz, Cumaovası (Menderes) İlçesi, Çakaltepe Mahallesi ve Gölova Mahallesi, Gölova Tepe Mevkii'nde Yılbatu Elektrik Üretim A.Ş. tarafından yapılması planlanan İzmir İli Güney 2 Bölgesi Entegre Katı Atık Yönetim Tesisi ve Elektrik Üretim Tesisi ( 24,667 Mwm / 24,038 Mwe / 33,745 Mwt) projesi ile ilgili olarak ÇED sürecine halkın katılımını sağlamak, proje hakkında halkı bilgilendirmek ve halkın görüş/önerilerini almak amacıyla ÇED Yönetmeliğinin 9. maddesi gereğince İlimiz, Menderes ilçesi, Çakaltepe Mah., 7305 Sok., Çakaltepe Caddesi, Meydan Kahvehanesi’nde 19/06/2020 tarihinde saat 14:00'te halkın katılımı toplantısı yapılacaktır.  

Konuya ilişkin her türlü soru, görüş ve/veya öneri Bakanlığımıza (Çevresel Etki Değerlendirmesi Genel Müdürlüğü) ya da Valiliğimize (Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü) ÇED süreci içinde iletilebilecek olup ÇED Başvuru dosyasına www.csb.gov.tr/iller/izmir adresinden “Duyurular” başlığı altındaki ilandan ulaşılabilir.

İlanen duyurulur.Facebook’ta Paylaş Twitter’da Paylaş Google Plus’da Paylaş Yazdır